I consider skateboarding an art form, a lifestyle and a sport. – Tony Hawk

 • ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
  80 Pln
  60 minut
 • ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
  110 Pln
  90 minut
 • Pakiet Pięciu Zajęć
  350 Pln
  5 x 60 minut
 • Pakiet Ośmiu Zajęć
  550 Pln
  8 x 60 minut

Zajęcia Indywidualne

W ramach naszej szkoły zajęcia dostosowujemy  do osób w różnym wieku oraz  poziomu umiejętności. Prowadzimy zajęcia zaprzyjaźniające z deskorolką dla rodziców/opiekunów z dziećmi już od 3 – go roku życia.

Szkolenia prowadzimy przez 7 dni w tygodniu na najlepszych obiektach w całej Polsce. Na podstawie wstępnej rozmowy dobieramy indywidualny optymalny program nauczania pasujący do predyspozycji uczestnika.

 ” A co jeśli nie posiadamy deskorolek ? „

Bądźcie spokojni, dajcie nam wcześniej znać a w ramach zajęć zapewnimy Wam cały sprzęt wraz z kompletem ochraniaczy i kaskami. Dbając o bezpieczeństwo każdy uczestnik naszego kursu jest objęty ubezpieczeniem NNW.

 • Dwie osoby
  70 Pln / osoba
  60 minut
 • Dwie osoby
  300 Pln / osoba
  5 zajęć x 60 minut
 • Dwie osoby
  450 Pln / osoba
  8 zajęć x 60 minut
 • Grupa 3/5 osób
  50 Pln / osoba
  60 minut

Zajęcia Grupowe

Deskorolka to nie tylko cztery kółka, trucki i blat to przede wszystkim nawiązywanie nowych znajomości, przygody, wyprawy,  poznawanie ludzi i przyjaciół.

Prowadzimy dla Was zajęcia w których możecie brać udział w grupach. Dobrze wiemy że wspólną motywacją można zdziałać jeszcze więcej niż w pojedynkę.

Koledzy z przedszkola,  koleżanki z szkolnej ławki czy cała rodzina w naszej szkółce macie możliwość wspólnie złapać zajawkę na aktywne i kreatywne spędzanie wspólnego czasu. Tutaj wiek nie gra roli, gdzieś  w nas zawsze jesteśmy dzieckiem.

 • WARSZTATY Z PODSTAW FOTOGRAFII (4 X 1h)
  400 Pln
  Dziś niema każdy posiada aparat, ale nie każdy potrafi zrobić interesujące zdjęcie. Fotografia jest dziedziną trwale połączoną z deskorolką pozwalająca na uwiecznienie istotnego momentu na zdjęciu.

  Warsztaty z podstaw fotografii są o tym jak je wykonać. Co powoduje, że zdjęcie jest interesujące, że wracamy do niego i oglądamy z zaciekawieniem. Kolejny krok po nauce obsługi aparatu aby stać się świadomym fotografem. W ramach warsztatów zapoznajemy z historią fotografii, budową i zasadą działania aparatu fotograficznego oraz uczymy jak świadomie poprawnie fotografować.

 • WARSZTATY FILMOWO - OPERATORSKIE (4 X 1h)
  400 Pln
  Filmowanie jest połączone z deskorolka od samego początku. Deskorolkowcy zawsze filmowali swoje triki po to aby dokonywać analizy co mogą zrobić lepiej.  Warsztaty filmowo – operatorskie skierowane są dla osób które chciałby poznać podstawy zasad filmowania oraz sprzętu tak aby w przyszłości tworzyć przyciągające uwagę produkcje.
 • WARSZTATY PLASTYCZNE - GRAFFITI (4 x 1h)
  400 Pln
  Jak dobrze wiemy sztukę i grafikę w deskorolce możemy znaleść w wielu aspektach, począwszy od projektowania grafik na deskorolki aż po projekty logotypów na odzież.

  Wielu deskorolkowców właśnie z tego powodu pracuje w działach kreatywnych i graficznych oraz w agencjach reklamowych, lub prowadzi własne marki odzieżowe .  Chcesz stać się grafikiem i zaprojektować własną deskorolkę? A może chcesz zobaczyć jak będzie wyglądać twój rysunek na koszulce?

Warsztaty

Świat deskorolki od zawsze był połączony z fotografią, filmem i grafiką. To te dziedziny jako medium pokazują i utrwalają w wizualny sposób.

W obecnych czasach żyjemy w dobie obrazu który dociera do naszych oczu z każdej strony. Internet oraz media społecznościowe pozwalają na osiągnie szczytów z dowolnego miejsca na ziemi.

Naszym celem jest budowanie sceny deskorolkowej w naszym kraju nie tylko przez nauczanie jazdy na deskorolce ale również przez propagowanie i edukowanie w dziedzinach które z deskorolką są trwale powiązane.