Kim jesteśmy?

Jesteśmy przyjaciółmi którzy pewnego dnia zostawili duże firmy i postanowili że chcieliby czerpać radość z życia ucząc innych jazdy na deskorolce. Posiadając znaczące doświadczenie w branży deskorolkowej w Polsce nabyte na przestrzeni lat, stwierdziliśmy że warto przekazywać je następnym pokoleniom.

Jesteśmy praktykami w organizacji wydarzeń i event’ów, tworzeniu sesji fotograficznych czy filmów dokumentalnych i reklamowych. W związku z tym w ramach warsztatów fotograficzno – operatorskich i plastycznych, uczymy podstaw grafiki, filmowania oraz fotografii. Naszą misją jest propagowanie deskorolki która ma nieprawdopodobnie wiele do zaoferowania.

Aneta Gawąd / Pedagog / Instruktor Snowboardu / Kitesurfingu / Pływania

Aneta całe swoje życie poświęciła sportowi. Jest byłą siatkarką oraz pływaczką. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Jest instruktorką pływania,  kite surfingu oraz snowboardu. Posiada ugruntowane doświadczenie nabyte podczas lat pracy w charakterze wychowawcy kolonijnego. Jest ratowniczką WOPR z 10 letnim stażem.

Aneta jest bombą pozytywnej energii którą emanuje wszędzie gdzie się pojawia, uwielbia pracę z dziećmi co bez wątpienia jest jej największą życiową pasją.

Marija Gawąd – Architekt / Ilustrator

Marija to ilustratorka i grafik, silna i zdecydowana kobieta. Absolwent Politechniki Krakowskiej, pracująca jako architekt w jednym z czołowych biur projektowych w Polsce Medusa Group. Pasjonatka książek oraz malarstwa.

To z Mariją będziecie mogli poznać tajniki plastyczne które pozwolą Wam uwolnić swoje myśli i osobowość, przedstawiając je za pomocą barw i kompozycji.

Kuba Kowalczyk / Event Manager

Kuba jestem deskorolkowcem od 20 lat. W tym czasie miał okazję zwiedzić na desce sporą część naszego kontynentu oraz budować deskorolkowe środowisko w naszym kraju.  Na swoim koncie ma między innymi współtworzenie cyklu zawodów oraz event’ów deskorolkowych  które organizował pracując jako przedstawiciel marek deskorolkowych w Polsce.

Gitarzysta, deskorolkowiec i nieprawdopodobnie kreatywny umysł, kochający surfing. Jak sam mówi on to lubi kogoś nauczyć czegoś pożytecznego.

Uważam jazdę na deskorolce za genialny sposób na życie, uczący dyscypliny, cierpliwości, rozwijający fizycznie, socjalizujący z innym ludźmi, prowadzący do wielu innych zajawek związanych np. ze sztuką, muzyką, fotografią, pokazujący ze dedykacja i oddanie przynoszą  porządane efekty

Łukasz Gawąd / Project Manager / CEO

Szef,  założyciel, człowiek orkiestra  i serce całego przedsięwzięcia.  Łukasz jest założycielem Fundacji Kultury Deskorolki mającej na celu rozpowszechnianie i wspieranie kultury deskorolkowej w Polsce i na świecie,  pomysłodawcą projektu KRAKÓW STREET PARK i równocześnie właścicielem deskorolkowej marki BEAR HDWR CO.

Od ponad 16 lat stale na deskorolce. Fotograf i grafik, związanym od ponad 10 lat z branżą deskorolką w Polsce. Posiada uprawnienia starszego ratownika WOPR oraz wychowawcy kolonijnego. Na jego koncie są między innymi dwie prace dyplomowe, na tematy związane w 100% z deskorolką.

Aktywista w temacie świadomego budowania przestrzeni publicznej, tak aby była przyjazna uprawianiu sportów miejskich.

Zmienia pomysły i koncepcje w realne projekty przynoszące efekty.

All skateboarding is, is putting ideas into action. – Marc Johnson